U kunt uw contactpersonen op verschillende manieren sorteren en weergeven, zodat u bepaalde kenmerken voor alle contactpersonen tegelijkertijd kunt bekijken.
Klik op de hoofdwerkbalk van Contactpersonen op de lijst Contactpersonen en selecteer een van de volgende weergaven:
- Adreskaartjes De standaardweergave, met de basisgegevens van het tabblad Algemeen van elke contactpersoon.
- Gedetailleerde adreskaartjes Alle gegevens die u voor een contactpersoon hebt opgeslagen, met mogelijk aanvullende informatie zoals de functie, bedrijfsnaam, het telefoonnummer thuis enzovoort.
- Telefoonlijst De naam van elke contactpersoon met alle telefoonnummers die voor de contactpersonen zijn opgeslagen.
- Op bedrijf De naam van elke contactpersoon met de bedrijfsgegevens.
- Op locatie Elke contactpersoon met de adresgegevens.
- Op opvolgingsmarkering Elke contactpersoon voor wie u een vervolgactie moet uitvoeren, zodat u urgente of belangrijke zaken kunt bijhouden.
Een contactpersoon zoeken
Er wordt gebruik gemaakt van een progressieve zoekmethode waarmee u een bericht, een contactpersoon of een taak kunt zoeken door op het toetsenbord te typen.
Een contactpersoon zoeken
- Selecteer de kolom waarin u wilt zoeken en begin met het typen van het woord waarnaar u zoekt. Microsoft Office Outlook Web Access markeert de contactpersoon die het best overeenkomt met de gegevens die u hebt ingevoerd. Als geen exacte overeenkomst wordt gevonden, wordt de contactpersoon die het dichtstbij gelegen resultaat vormt door Outlook Web Access gemarkeerd.
Belangrijk U kunt de progressieve zoekmethode alleen gebruiken binnen itemweergaven, zoals de weergave Telefoonlijst of Adreskaartjes. U kunt niet een bepaalde contactpersoon zoeken binnen een groepsweergave, zoals de weergaven Op bedrijf, Op locatie of Op opvolgingsmarkering.
Terug naar boven
- Selecteer de contactpersoon die u wilt verplaatsen of kopiëren naar een andere map in Contactpersonen.
- Klik op de werkbalk op Verplaatsen/kopiëren
.
- Selecteer in het dialoogvenster Item verplaatsen/kopiëren de doelmap en klik vervolgens op Verplaatsen of Kopiëren.
Terug naar boven
U kunt bestanden, zoals een Microsoft Word-document of andere relevante informatie, toevoegen aan een contactpersoon. Hierdoor kunt u alle informatie met betrekking tot een contactpersoon op een locatie opslaan.
- Open de contactpersoon aan wie u een bestand wilt toevoegen.
- Klik op Bijlage toevoegen
op de werkbalk.
- Typ het pad naar het bestand onder Kies het bestand dat u wilt bijvoegen in het dialoogvenster Bijlagen of klik op Bladeren om het bestand te zoeken.
- Klik op Bijvoegen, waarna het bestand wordt weergegeven onder Huidige bestandsbijlagen. Herhaal stap 1 tot en met 3 als u meerdere bestanden wilt bijvoegen.
- Klik op Sluiten om terug te keren naar de contactpersoon. De door u geselecteerde bestanden worden onderin op het tabblad Algemeen, naast Bijlagen weergegeven.
Opmerking U moet mogelijk het browservenster vernieuwen om de door u toegevoegde bijlagen weer te geven. Druk op F5 om het venster te vernieuwen.
Terug naar boven
Copyright Microsoft Corporation 2003.
Alle rechten voorbehouden. Gebruiksvoorwaarden.