Om innboksen

Meldinger leveres til postboksen på en datamaskin som kjører Microsoft Exchange Server, og de lagres som standard i innboksen.

Antallet nye meldinger i innboksen, vises i parentes ved siden av Innboks. Nye meldinger vises i fet skrift i innboksen. Etter at en melding er åpnet, vises den i normal skrift.

Tips!  Hvis du vil markere en melding du har åpnet tidligere, som ulest, merker du meldingen, og deretter trykker du CTRL+U.

Hvis du vil legge til avsenderen av en melding i listen over sikre avsendere, høyreklikker du meldingen, og deretter velger du Legg til avsender i listen Sikre avsendere. Hvis du vil behandle alle fremtidige meldinger fra avsenderen som useriøs e-post, høyreklikker du meldingen, og deretter velger du Legg til avsender i listen Blokkerte avsendere.

Hvis du vil åpne innboksen, klikker du Innboks i navigasjonsruten.

Tilbake til toppen


Copyright Microsoft Corporation 2003.
Med enerett. Vilkår for bruk.